Čtvrtek, 23 května, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyV čem tkví nejdůležitější výhody nůžkového párty stanu?

V čem tkví nejdůležitější výhody nůžkového párty stanu?

Nůžkový párty stan představuje v současnosti nejoblíbenější typ párty stanu. V čem tkví nejdůležitější výhody této konstrukce?

Nůžkový stan je skladný, flexibilní a odolný

Párty stany se na současný trh dodávají ve dvou variantách. Je to jednak klasická konstrukce a také stany s tzv. nůžkovým mechanismem. Mimo segment výrobků pro soukromé účely se setkáte i s nafukovacími stany, které se využívají na firemních akcích nebo slouží jako prezentační stánky.

Právě nůžková konstrukce patří dnes k nejoblíbenějším řešením. Výhodou party stanu nůžkového typu je především to, že je velmi lehký a flexibilní, zároveň však odolný. Nevýhodou je pouze vyšší pořizovací cena ve srovnání s klasickou trubkovou konstrukcí.

Stan je koncipován jako skládací. To znamená, že je určen především do prostředí, kde bude užíván pouze příležitostně. Nůžkové stany se používají pro oslavy, svatby, firemní večírky a další události.

Skládací konstrukce propůjčuje celému mechanismu výjimečnou flexibilitu a zaručuje velmi jednoduchou manipulaci. Sami jej během několika minut rozložíte a případně sbalíte. Nepotřebujete k tomu přitom žádné náčiní ani výraznější fyzickou sílu.

Ve složeném stavu se nůžkový párty stan vyznačuje malými rozměry. Pro uskladnění vám tak nebude překážet například v garáži. A samozřejmě to definuje i další výhodu, kterou je mobilita: Svůj stan snadno přenesete kamkoli a naložíte ho i třeba do auta.

Vyberte si vhodný rozměr i barevné provedení

Zároveň je nůžkový typ samonosný, takže je možno jej postavit i na tvrdých podkladech jako je beton a asfalt. Podmínkou postavení na jakémkoli povrchu je nicméně kvalitní ukotvení. Díky tomu odolá váš zahradní párty stan nejen lehčímu dešti, ale spolehlivě i větru.

Nůžkové párty stany se na trh dodávají v řadě rozměrů. Využít tak můžete menší párty stan 4 x 4 m. Ten se hodí na zahradu. Podobné menší provedení lze využít i ve sféře komerční, třeba jako závodní stan.

Zároveň nabízí toto provedení i celou řadu barevných variant. Díky tomu vždy působí reprezentativně a můžete jej využít na různé sportovní, kulturní i společenské události. Vzhledem k tomu, že tkaninu lze i potisknout, slouží nůžkové párty stany zároveň jakožto reklamní prvky.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články