Čtvrtek, 23 května, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomePro ŽenyČekáte netrpělivě na příchod vašeho děťátka?

Čekáte netrpělivě na příchod vašeho děťátka?

Určitě už nedočkavě v kalendáři vyhlížíte zakroužkované datum porodu. U prvního dítěte se většinou netrefíte do termínu a miminko si dovezete později, než očekáváte. To ale vůbec nevadí, protože budete mít více času na nákup kojeneckých potřeb a nábytku do dětského pokojíčku.

Rodiče, kteří čekají první děťátko, dělají většinou při nákupu dětské kosmetiky, oblečení a kojeneckých potřeb jednu zásadní chybu. Kupují toho příliš mnoho. Nechají se zlákat reklamními triky prodejců, kteří tvrdí, že právě jejich zboží, hračky a lahvičky jsou ty nejdokonalejší, nejzdravější a jen díky jejich výrobkům bude vaše miminko zdravé a dostatečně stimulované.

Až oslaví vaše miminko první narozeniny a po bláznivém kolotoči plném nevyspání a nekonečném přebalování jednorázových plenek (z vlastní zkušenosti doporučuji plenky Dada pants 4) zjistíte, že jste opravdu minimálně polovinu věcí nemuseli kupovat.

Oblečky si klidně kupte od známých, není třeba vše kupovat nové, než je vyperete, vysušíte a vyžehlíte, vaše miminko už bude potřebovat novou velikost. To samé platí i o většině hraček pro nejmenší dětičky, kolotoče, cestovní postýlky.


Tip pro vaši svatbu: oznámení svatba od LarisDesign.


S omezeným rozpočtem zjistíte, že šikovný taťka předělá obyčejnou komodu na přebalovací pult za zlomek ceny, stejně tak nemusíte kupovat speciální přebalovací tašku, klidně můžete použít nějakou svou oblíbenou větší kabelku.

Nevyhazujte peníze ani za chodítko, které nejenže ničí zdraví vašich dětí, ale ještě jim vštípí špatné pohybové návyky.


Redakce radí: Každý rodič dbá o blaho svého dítěte, inspirujte se trendy v péči o děti.


- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články