Čtvrtek, 23 května, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyRychlá oprava výtahů? V České Lípě a Děčíně ji zajistí HTM Výtahy

Rychlá oprava výtahů? V České Lípě a Děčíně ji zajistí HTM Výtahy

Každý, kdo někdy žil nebo pracoval ve vysoké budově a přepravoval se do bytu nebo kanceláře výtahem ví, jak je nepříjemné, když je výtah pokažený. Zvláště ti, kteří se přepravují až do horních pater si při potřebě denně zdolat 2x i častěji spoustu schodů, bývají „otrávení“. Někomu může porucha výtahu způsobit nemožnost dostat se ven. I pro seniory je velmi omezující.

Prodej, servis a rekonstrukce výtahů

Abyste byli se svým výtahem plně spokojeni, s důvěrou se obraťte na společnost HMT Výtahy. Byla založena již v roce 1999, můžete se tak spolehnout na obrovské zkušenosti, které nelze získat jinak, než praxí.

Společnost se zaměřuje na prodej, servis výtahů i rekonstrukce výtahů, realizuje montáže i instalace výtahů osobních, nákladních, lůžkových a dalších. Poptávat můžete i související práce, jako je výměna a modernizace.

V případě, že výtah používáte nebo je pokažený, provedou jeho odbornou prohlídku, revizi nebo opravu a zajistí také dálkový monitoring výtahu. Samozřejmostí je provádění všech činností dle platných norem a legislativních předpisů. S péčí společnosti HTM Výtahy si můžete být jisti, že váš výtah bude spolehlivý, bezpečný a odvedená práce bude vždy kvalitní a rychlá.

Nechte zkontrolovat osobní i nákladní výtahy

Pokud se obrátíte na HTM Výtahy, budete jistě spokojeni. Očekávat můžete profesionální přístup a kvalitně odvedenou práci, odborný servis bez časové prodlevy, prodlouženou záruční lhůtu 3 roky na rozvaděče, dlouholetou praxi v oboru a zkušené odborné techniky, a to ať už jde o nákladní výtahy, osobní, lůžkové či jiné.

Více informací i fotografie pro lepší ilustraci činností a výtahů najdete na internetových stránkách hmtvytahy.cz. Stejně tak se můžete se společností spojit telefonicky na tel. čísle +420 731 576 775. Na webových stránkách společnosti najdete i formulář k vyplnění, kde stačí uvést vaši poptávku a pracovníci firmy se vám co nejdříve ozvou.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články