Čtvrtek, 23 května, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomePro ŽenyTyto věci mužům ve vztahu snižují sebevědomí: Ano, toto jsou důvody, proč...

Tyto věci mužům ve vztahu snižují sebevědomí: Ano, toto jsou důvody, proč potom hledají potěšení u jiné

Přestože se může zdát, že jsou to drobnosti, některé věci muži zkrátka nenesou ve vztahu snadno. Zejména co se týká jejich sebevědomí, tak ho naše chování dokáže značně podkopat. Podívejte se, čemu se vyvarovat, pokud chcete, aby od vás nezutíkal do jiné náruče.

Jste k němu lhostejná
Lhostejnost je tichý zabiják vztahu. Pokud se k partnerovi chováte tak, že vám je vlastně jedno, jak trávil den, co cítí a jeho potřeby pro vás nejsou nějakou zásadní prioritou, máte problém. Nezaměňujte si to s tím, že mu přece dáváte možnost realizace a svobody.

Tady je to docela tenký led. Každý chlap touží po pozornosti a pokud ji nedostane u vás věřte, že si ji najde jinde.

Neustále ho porovnáváte
Porovnávání je také něco, co chlapi opravdu nenesou snadno. Pokud saháte po větách typu: „Můj ex to dělal lépe.“ Podívej se na tvého kolegu jak pečuje o rodinu.“ Zkrátka neustálé vyzdvihování pozitivních vlastností někoho jiného je něco, co žádný chlap z dlouhodobého hlediska neunese. Podkopáváte mu takovýmto způsobem jeho víru ve vlastní schopnosti a to je zásadní problém.

Přečtěte si: Byl ženatý a já jsem ho chtěla pro sebe: Splnila jsem mu ten nejtajnější sex, po jakém toužil

Zapomínáte na něžnost a projevy náklonnosti
Toto je něco, co ve vztahu lze považovat za klíčové. Každý z nás potřebuje lásku, projevy něžnosti a vše s tím spojené. Pokud na to zapomínáte, pocítíte to mezi vámi v negativním smyslu velmi rychle. Mnoho párů, zejména po letech zapomíná na obyčejné líbání. A přestože se to může zdát jako banalita, opak je pravdou.

Právě to, že se s partnerem tímto způsobem nesbližujete, může mít skutečně vliv na jeho sebevědomí. Většina mužů nabude pocit, že už pro vás nejsou atraktivní a nepřitahují vás.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články