Čtvrtek, 23 května, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyPorovnání Goose VPN s iTop VPN Pro: Kterou z nich vybrat?

Porovnání Goose VPN s iTop VPN Pro: Kterou z nich vybrat?

Jaká VPN má lepší parametry: GooseVPN, nebo je lepší dát přednost iTop VPN Pro? Důkladně jsme poměřili parametry obou služeb, přičemž výsledek srovnání je 6,4/10 vs 7/10.

Rychlost Goose VPN : iTop Pro VPN, kdo vyhrál?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o Goose VPN a iTop VPN.

První jmenovaná v našem testu dosáhla rychlosti 26 Mb/s, případě druhé 19 Mb/s. GOOSE VPN se ukázala o 7 Mb/s rychlejší než iTop VPN Pro.

Naměřený upload Goose VPN skript naměřil 19 Mb/s. iTop Pro VPN jsme naměřili hodnoty 10 Mb/s, kvůli tomu je o 9 Mb/s pomalejší.

Rychlost odezvy byla u první VPN 121 ms. U druhé iTop VPN Pro jsme naměřili 131 ms. U odezvy je to naopak, čím nižší hodnota, tím lépe, takže GooseVPN se projevila o 10 ms lepší.

Průběžné skóre recenze Goose VPN : iTop VPN Pro činí 3 /10 – 3/10.

Zadaří se Goose VPN přehrávat filmy z Netflixu?

Pro odblokování Netflixu je důležitá vysoká rychlost, Goose VPN tuto schopnost nedokáže. Obecně stačí spustit VPN a z nabídky vybrat zemi, iTop Pro VPN cizojazyčný Netflix odblokovat nezvládá.

S aktivovanou VPN lze odblokovat i skrytá videa na YouTube, iTop VPN Pro tuto schopnost nabízí. Druhá z porovnávaných VPNek funkci odblokování videí na YouTube nezvládá.

Mezi další důležité funkce VPN patří ochrana před únikem DNS, multi-hop připojení a síťové tunelování. Pro příklad Goose VPN nabízí ochranu před DNS úniky a iTop Pro VPN například nabízí white list.

Co se týká funkcí, je výsledek 8 /10 x 8/10.

Porazí konkurenci Goose VPN v šíři nabízených zemí a serverů?

Málo serverů se může negativně projevit v rychlosti, GOOSE VPN má pod křídly 52 serverů. V katalogu iTop VPN Pro jsme našli celkem 1 800 serverů. První z VPN jich tak nabízí o 1748 méně .

Dalším důležitým parametrem je počet zemí, který u iTop Pro VPN v době psaní článku byl 11. Porovnávaná VPN má 22, tedy o 11 víc. V tomto porovnání tak vítězí .

Za zmínku stojí také počet současně připojitelných zařízení, kterých GOOSE VPN dokáže neomezeně. iTop VPN Pro dokáže současně připojit 5 zařízení. Celý výčet parametrů najdete v článku nejlepší VPN zdarma.

Jaké platformy podporuje GOOSE VPN a jaké nabízí iTop Pro VPN?

Při výběru VPN je třeba zkontrolovat podporovaná zařízení, Goose VPN umí platformu Android a zvládá zařízení s iOS. Druhá VPN ze srovnání iTop Pro VPN operační systém iOS ochrání, Android standardně dokáže chránit.

Sídlo VPN je důležité s ohledem na vztah legislativy dané země a sdílením informací o uživatelích, GOOSE VPN formálně vznikla v Nizozemsku. Provozovatel druhé VPN má kořeny v Hongkongu.

Program Goose VPN není k dispozici v češtině, iTop VPN česky taky nastavit nelze.

Ve známkování platforem dosáhla Goose VPN skóre 8/10 a iTop VPN získává hodnocení 10/10.

Cena Goose VPN : iTop Pro VPN

iTop VPN můžete mít za 57 Kč měsíčně, předplatné druhé z VPN můžete mít za 44 Kč měsíčně. Známka obou VPN za poměr ceny a funkcí je 8/10 pro první z porovnávaných VPN a 6 /10 pro druhou jmenovanou.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články