Čtvrtek, 23 května, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyAplikace pro školky: Vyzkoušejte jednoduché řízení mateřské školy

Aplikace pro školky: Vyzkoušejte jednoduché řízení mateřské školy

Administrativa ve školce je často časově náročná. Ovšem aplikace pro školky vám může usnadnit práci, spoustu věcí totiž zvládne za vás. Ať už jde o faktury, evidenci docházky, či komunikaci s rodiči. Ovládání je přitom snadné a aplikace je navržena přesně pro potřeby školky.

Administrativa snadno a rychle

Díky praktickému informačnímu systému vám odpadne spousta starostí. Aplikace pro školky automaticky vystaví faktury pro platbu školného a stravného. Vypočítá školné přesně podle vašich potřeb. Navíc stačí jen pár kliknutí, abyste faktury exportovali přímo rodičům. Bez zbytečných starostí a zdlouhavých procesů. Aplikace umožňuje také připravit exporty pro interní záležitosti i potřeby úřadů, plánovat směny a evidovat dokumenty elektronicky na jednom místě.

Pro učitele

Aplikace nabízí řadu praktických funkcí i pro učitele. Jednou z nich je online komunikace s rodiči – v rámci celé třídy, skupiny dětí, či zaslání zprávy pouze rodičům jednoho z dětí. Veškerá komunikace je přehledně na jednom místě. To platí i pro omluvenky, vždy tak budete mít přehled. Systém poskytuje přehled o důležitých informacích o dětech – kontakty, speciální potřeby a podobně. Elektronický docházkový systém usnadní administrativu.

Komunikace s rodiči

Využívání aplikace nabízí výhody i pro rodiče. Online komunikace představuje jednoduchý prostředek pro omlouvání dětí. Stačí snadno vybrat konkrétní datum či období a během chvilky je dítě ze školky omluveno. Skvělou funkcí je nástěnka. Ta je přístupná kdykoli a odkudkoli. Rodiče zde najdou důležité informace, ale i fotografie dětí, jejich výrobky a mnoho dalšího. Vše je samozřejmě silně zabezpečeno s důrazem na GDPR.

Neztrácejte čas nad byrokracií. S pomocí aplikace se složité úkony přemění v jednoduchý úkol na pár kliknutí. Ušetříte si tak starosti a čas.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články