Čtvrtek, 23 května, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomePro ŽenyAbsolutně univerzální! S bílými teniskami se dá kouzlit, našich 11 tipů vás...

Absolutně univerzální! S bílými teniskami se dá kouzlit, našich 11 tipů vás inspiruje

Kdo ví, jestli existuje univerzálnější obuv současné moderní ženy. Té, která potřebuje zvládnout náročný rozvrh dne a zachovat si přitom zdravý rozum (i pohodlí v nohou).

Dámské bílé tenisky jsou jedním z nejuniverzálnějších typů obuvi.
Tenisky sice patřily kdysi jen na hřiště, do tělocvičny či maximálně na ranní procházku se psem. Snad už není třeba opakovat, že to se dávno změnilo. Dnes se stačí kolem sebe poohlédnout na ulici, autobusové zastávce, ale klidně iv práci – je jasné, že tenisky se probojovaly do pozice nejvyužívanější obuvi našeho běžného dne. Pracovního, ale také toho, který trávíme volným časem.

Trendové inspirace za poslední roky přišly mnohé – sportovní obuv ohlásila návrat estetiky 80. let, přidala se léta devadesátá. Objevily se modely rázem výslovně sportovní, ale i takové, které překročily hranici pomyslného luxusu a řadily se mezi žádané (i když finančně docela náročné) vychytávky od slavných značek.

My si myslíme, že v jednoduchosti bývá největší síla. A právě proto je dobré upozornit na bílé tenisky. Jejich variabilita při kombinování s oděvem vás překvapí opravdu širokými možnostmi. Nosit se dají s dámským kostýmem, džínami, plisovanou sukní, úpletovými šaty, či dokonce večerními nebo koktejlovými šaty.

V nabídce současných značek se najde vždy minimálně jeden pár bílých tenisek. Čím jednodušší, tím snáze kombinovatelné. Samozřejmě, experimentům se bránit nemusíte. A stačí začít lehce, například hrubší podrážkou, nebo drobným detailem broušené kůže v kontrastním odstínu či třeba barevnými šňůrkami. Inspiraci naleznete v naší galerii s jedenáctkou teniskových tipů. Věříme, že minimálně jeden z nich vás osloví.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články