Čtvrtek, 23 května, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomePro ŽenyRozpuštěná hříva! Zde jsou účesy, které můžete vyzkoušet i vy

Rozpuštěná hříva! Zde jsou účesy, které můžete vyzkoušet i vy

Krásou diváků ohromila britská rodačka Rachel Weisz v roce 1999, kdy si zahrála hlavní ženskou roli ve filmu Mumie po boku Brendana Frasera.

Držitelka Zlatého glóbu se od té doby přidrží image, která se léty téměř nemění. Její krásnou tvář, které dominují tmavé oči, lemují husté havraní vlasy. 7 března slaví 52 let. Naposledy jsme ji viděli ve snímcích jako Černá vdova (2021) či Favoritka (2018).

Na červených kobercích ji vídat vždy tip-top upravenou, s vlasy dokáže přímo kouzlit. Před objektivy se často ukazuje právě s rozpuštěnou hřívou, kterou si nechává upravit na mnoho způsobů.

V minulosti (rok 2006), měla vlasy výrazně kratší, sahaly jí po bradu a rozpuštěné je občas předvedla v hustých vlnách. Poslední roky rodačku z Londýna zdobí vlasy dlouhé – před objektivní je nosí upravené do úhledných vln, ale zvolila i jinou možnost – vlasy si nechala dokonale vyhladit a sčesat na pěšinku uprostřed.

Od roku 2011 je provdaná za herce Daniela Craiga, představitele Jamese Bonda. V roce 2018 se herecký pár stal po sedmi letech manželství rodiči, herečka porodila dcerku. Pro hvězdu filmů jako Mumie či Nepohodlný je to druhé dítě. Prvního potomka, syna Henryho, porodila v roce 2006 režisérovi Darrenovi Aronofskému.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články