Čtvrtek, 23 května, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeBydleníČím dodat koupelně šmrnc

Čím dodat koupelně šmrnc

Zařídit historický byt s leskem a dávkou elegance s cílem snoubit v něm zpátky s novým není věru žádná hračka, obzvláště, pokud chcete zachovat dobový ráz nemovitosti.

„Po letech v podnájmu jsme si s manželem koupili byt v historickém centru města.
Chceme zachovat dobový ráz této nemovitosti, ale zároveň do něj vnést
moderní a nadčasové prvky. Jak máme originality dosáhnout v koupelně? Klasické koupelny nás zatím nenadchly.“ – Janka D.

Ideální do koupelny by v takovém případě mohly být mozaikové černobílé nebo světlé mramorové obklady s typickým žilkováním, kombinované s výrazným kovem. Ten koupelnu oživí, nebude díky němu působit prvoplánově, dodá jí punc luxusu i dotek dob minulých. Ale pozor! Se současným pojetím.

Přítomnost mědi, bronzu, mosazi nebo zlata by pro vaši koupelnu mohla být to pravé. Máte-li obavy, jak co nejlépe začlenit tyto materiály, žádný strach. Vodovodní baterie, nožičky na volně stojící vaně či výrazný rám zrcadla díky použití těchto teplých kovů už samy o sobě vytvoří elegantní estetiku, kterou si zamilujete na dlouhou dobu.

Myšlenka použití zlata v koupelně opět zažívá svůj velký úspěch. Hlavně v historických městských bytech světových velkoměst. Klíčem jeho použití v moderním kontextu je soustředit se na špičkový design a jen prvotřídní doplňky.

Fantasticky vypadá vodovodní baterie či rustikální rám zrcadla. V případě zlata je důležité umět jej umisťovat s mírou a citem. Pokud si vyberete měď, i po dlouhé době budete trvat na tom, že tento materiál má něco do sebe! Způsob, jakým se od ní odráží světlo, ji činí neodolatelnou a poutavou.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články